Subscibe on newsletter

Shopping cart

Ingen produkter

Avgjøres senere Frakt
Kr. 0.00 Totalt

Gå til kasse

Produktet ble lagt til i handlevognen
Antall
Totalt
Det er 0 varer i handlevognen. Det er 1 vare i handlevognen.
Totalt antall produkter
Frakt totalt  Avgjøres senere
Totalt
Fortsett å handle Fortsett til kassen

Chumba EVO G2 sykkelramme

Kr. 12,500.00 ink. mva

New product

Legg til ønskelisten

Beskrivelse

Idèen bak Chumba EVO G2 var å lage en langbeint stisykkel med 150-160 mm vandring med det beste av den nyeste teknologien. Sykkelrammen er lett, men sterk nok til å være en allsidig stisykkel til en svært konkurransedyktig pris.

Introtilbud. ELKA Stage 5 eller Fox DHX Air inkludert i prisen! Spar 1200,-

More details

More info

Om EVO G2 sykkelrammen

• New FCC Suspension – using downtube dual-link design for centrally balanced chassis and leverage rates for specific, replaceable shock mounts unique to a coil setting and an air setting.

• New Tapered headtube Zerostack from 1 1/8” to 1.5”, compatible with angle adjust headsets.
• ISCG05 Mounts, compatible with Hammerschmidt and most chainguides.
• Ramme størrelser: XS (13”), Small (15”), Medium (17”), Large (19”)
• Farger: Alpine White, Anodized Jet Black, Anodized XTR Gray, Anodized Bloody Red, Anodized Blue.
• ARD – adjustable, replaceable, dropouts for adjusting wheelbase, chainstay length, and different axle types to come.
• Custom, hydroformed tubeset for maximum strength with weight savings.
• Travel: 5.9”
• Oversized main cartridge bearing pivots and lower link pivots
• High-end frame anodized bead-blasted finish with immaculate welding and frame alignment

Ta kontakt for tilbud på komponenter eller komplett sykkel.


Geometry measured using 150mm fork

Frame SizeX-SmallSmallMediumLarge
Seat Tube330381431483
Effective Top Tube550569590615
Standover711724737767
BB Height340340343343
Head Tube Angle68686868
Seat Tube Angle72.572.572.572.5
Chainstay433433433433
Wheelbase1259.51280.71301.91327.8

Geometry measured using 160mm fork

Frame SizeX-SmallSmallMediumLarge
Seat Tube330381431483
Effective Top Tube551571591617
Standover718731744767
BB Height348348350348
Head Tube Angle67676767
Seat Tube Angle71.571.571.571.5
Chainstay432432432432
Wheelbase1267.111288.311309.511335.41

Chumba logo

Download